Учись любити ліс!

Спасибі тобі, ліс, за добру твою справу,
Що ти все ріс і ріс, не здумавши про те,
І не претендував на винятковість, славу,
А справу ти творив могутньо – величаву:
Єднав ти землю й сонце золоте.

04 квітня учасники учнівського лісництва «Паросток»- учні 10 – го класу  (координатор Мигидюк Г. Ю.)  долучились до  проведення акції «Учись любити ліс».

Познайомили з правилами  посадки лісових культур, провели інструктаж працівники ДП «Гайсинський лісгосп», а саме:  Руденко С. І. (головний лісничий Гайсинського лісгоспу), Латюк П. О.(лісничий Гайсинського лісництва),  Юрченко О.П. ( інженер лісових культур), Ткачук І.М.

( майстер лісу).

В урочищі «Михайлівська дача» (квартал 53 відділ 6 площа 3 га) Гайсинського лісництва відповідально і завзято працювали юні лісівники. Незамінний у такій справі інструмент – «меч Колесова» та пучок тендітних саджанців – ось така класична технологія посадки лісокультур, що забезпечить відновлення зелених скарбів Гайсинщини.

Спільними зусиллями з працівниками лісгоспу було висаджено 1 га жолудя у відкритий грунт, 1 га  сіянців дуба із закритою кореневою системою та  1 га – з відкритою кореневою системою.

Втомлені, але щасливі від важливої місії поверталися додому десятикласники .

Захист лісів є одним із основоположних постулатів екології Землі та запорукою збереження життя на планеті.

Акція « Учись любити ліс»  вкотре нагадала всім жителям Землі про важливість збереження лісових та інших зелених насаджень, необхідність їх раціонального та розумного використання.