Підсумки тижня безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно озброїти здобувачів освіти знаннями , уміннями   і розумінням важливості збереження власного  життя і здоров’я.

Упродовж тижня безпеки життєдіяльності у закладі освіти класні керівники провели тематичні заходи і інструктажі із техніки безпеки.

Вчитель із основ здоров’я Галина Мигидюк провела  із колективами шостих , сьомих, восьмих, дев’ятих класів   бесіди, вікторини, захист проєктів,  міні – проєктів, учні здійснювали уявну  подорож на екопланети, виготовляли герби родин на теми :

« Безпека на дорозі», « Мій безпечний будинок», « Екопланети»,

« Домедична допомога в надзвичайних ситуаціях»,  « Моє здоров’я у моїх руках», «Світ моїх захоплень. Ментальне здоров’я»,

« Анімалотерапія», « Репродуктивне здоров’я підлітків. Цінність родини».

Десятикласники ( класний керівник Галина Підкоморна) були активними у фотомарафоні « Про своє  життя й здоров’я дбай».

У колективі 2-А класу  ( класний керівник Людмила Зябкіна) відбулася хвилинка – цікавинка «  Подбай про свою безпеку».

Учні 6-Б класу  ( класний керівник  Людмила Зелінська) створили міні – проєкти « Моя Безпека».

Отже , виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки  – одне з пріорітетних завдань.

Будьте всі здорові!Бережіть себе!