Зустріч із рятувальниками

25 квітня, у межах тижня безпеки життєдіяльності,  п’ятикласники закладу освіти ( класні керівники Валентина Тихонюк і Іванна Кондратюк) відвідали ДПРЧ -10 у м. Гайсин.

Навчання дітей   правил безпеки  життєдіяльності – є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Адже є своєрідним «зерном» корисних знань, що закладаються у свідомості змалечку та в майбутньому « проростає» відповідальним ставленням до власної безпеки та безпеки оточення.

Із цією метою фахівці ДСНС провели для школярів цікаві заходи. Рятувальники нагадали здобувачам освіти основні правила  пожежної безпеки у побуті та застерегли про небезпеку , яку таять у собі пустощі з сірниками, запальничками та джерелами відкритого вогню.

А ще учні познайомились із  професією рятувальник, переглянули спецавтомобілі , технічне обладнання та бойове спорядження.

Діти подякували рятувальникам   і запевнили , що будуть дотримуватись правил безпеки життєдіяльності , а в разі виникнення надзвичайних ситуацій відразу набиратимуть номер Служби порятунку « 101».