Страшна війна без жалю забрала ще одне життя. Життя нашого випускника Владислава Дєдова.

24 квітня 2024 року загинув  Герой України, випускник школи 2018 року Владислав Сергійович Дєдов.

Владислав мужньо боронив Україну. Свій останній бій прийняв на околиці с. Іванівське, Бахмутського району,
Донецької області.

У глибокій скорботі  схиляємо голови перед пам’яттю воїна – патріота, вірного сина України.

Владислав народився 04 жовтня 2001 р., навчався у нашій школі із 1 по 11 клас. Він залишиться у пам’яті, як життєрадісний, добрий,чуйний, доброзичливий, активний і  цілеспрямований юнак. У шкільні роки цінував усе прекрасне – музику, мистецтво, літературу, живопис. Умів слухати співрозмовника, проявляв співчуття і взаємопідтримку. Всі педагоги відгукуються про свого учня лише теплими і щирими словами із гіркотою смутку та болю.

Немає таких слів ,щоб описати усю біль від втрати сина, друга, однокласника, учня, побратима – справжнього патріота.

Герої не вмирають, поки ми про них пам’ятаємо!

Нехай душа Владислава Дєдова знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України! Вічна пам’ять !