П’ятикласники у музеї М.Д. Леонтовича

26 квітня здобувачі освіти 5-А класу спільно із педагогами Валентиною Тихонюк і Оленою Хлевною відвідали музей

М. Д. Леонтовича ( філію Вінницького обласного краєзнавчого музею), який знаходиться у с. Марківка, Теплицького району.

П’ятикласників привітно зустріла Ольга Прокопенко – директор музею, познайомила школярів із життєвим і творчим шляхом відомого українця   Миколи Дмитровича Леонтовича – композитора, хорового диригента, фольклориста, педагога і громадського діяча, який вписав яскраву сторінку  в історію української музики.

Учні переглянули експозицію,  розміщену у чотирьох експозиційних  залах; кожна із них несла  інформаційно – змістовне навантаження.

По завершенню екскурсії на юних мандрівників чекав квест « Де літала ластівочка».

Життя М.Д. Леонтовича  – це приклад самовідданого служіння Україні, справі відродження української культури, зокрема хорового мистецтва.