«Окрилені творчістюк – 2019»

26 вересня у КВНЗ « Вінницька академія непевної освіти» відбувся обласний освітянський форум «Окрилені творчістю».

Свято проходило у рамках LEADFEST «Педагогічна спадщина Констянтина Дмитровича Ушинського – невичерпне джерело ідей Нової української школи».

У ході заходу відбулася церемонія нагородження переможців і лауреатів обласних та Всеукраїнських конкурсів працівників освіти.

Педагогічний колектив закладу було відзначено дипломом Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації

за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі моделей системної роботи закладів освіти з організації військово – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Диплом Департаменту освіти і науки України Вінницької облдержадміністрації було вручено Хворостяній Вікторії Василівні за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі « Творча скарбничка – 2019».

Щиро вітаємо із перемогою!