Виставка – конкурс « Мистецтво оригамі »

Із метою  поширення знань із оригамі, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей та юнацтва, популяризації мистецтва оригамі в Україні, ознайомлення з традиційним мистецтвом Японії та сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі, залучення дітей до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті; пропаганди та популяризації досягнень учнів з науково – технічної, пошуково –  конструкторської, дослідницької діяльності, впродовж 02 – 04  березня у навчальному закладі відбулась виставка – конкурс «Мистецтво оригамі».

Учні школи представили 33 роботи за такими розділами: традиційне оригамі,  модульне оригамі, гофрування, сувеніри з елементами оригамі, початкове оригамі.

Найактивнішими учасниками стали учні  4-Б класу

( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна).