Мандрівка до друзів у Францію

Умови воєнного стану вимагають різноманітних підходів до навчання і виховання здобувачів освіти.

Партнери закладу у розвитку українсько-французької співпраці з 2006 року – ліцей Рессен (м. Нанда, Франція), у межах багаторічної співпраці вкотре запросили делегацію учнів закладу освіти у Францію.

У червні  із метою вдосконалення мовних навичок, мотивації до вивчення французької мови, група школярів у складі Анни Бондарєвої (8-Б клас), Олега Бартоша (8-Б клас), Поліни Голик (8-А клас),  Яни Лєсної ( 8-А клас),  Анастасії Івацко ( 8-А клас), Вікторії Кукурузи (9-Б клас), та координаторів Олесі  Бондарєвої, Тетяни Шевчук  відвідала ліцей Рессен.       Упродовж подорожі старшокласники презентували Україну, навчальний заклад на різних рівнях і відчували розуміння та підтримку.

На спільному засіданні круглого столу з ліцеїстами молодь ставила запитання, давала відповіді, робила висновки, спонукала до роздумів.

Школярі відвідали іподром, власне  підприємство по виробництву молочних продуктів. Здійснили також незабутню подорож до м. Ліона – адміністративного центру Франції.

Спільні заходи, спрямовані на формування особистості, громадянина, патріота, людини доброї душі та люблячого серця.

Упродовж подорожі відбулись оглядові екскурсії старовинними містами Європи – скарбницями національної і культурної спадщини: м. Дрезден (Німеччина), м. Париж (Франція), м. Прага (Чехія).

Молодь пересвідчились у тому, що  тема війни актуальна для суспільства не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Відомо, що шкільні роки у людській пам’яті залишаються на все життя. А приємні спогади здобувачів освіти від подорожі до добрих друзів у Рессен запам’ятаються назавжди.