Писанкові очі Всесвіту

Здобувачі освіти 4-А класу ( педагог  Олена Корнійчук)  завітали  до читальної зали центральної бібліотеки    на майстер – клас по розписуванню писанок  « Писанкові очі Всесвіту».

Четвертокласники із задоволенням прослухали  цікаву розповідь від майстрині  Тетяни Сінько, яка повідала про історію писанки  та пояснила , чим вона відрізняється від крашанок, дряпанок, крапанок  тощо.

Учні  також ознайомились  із технікою виконання цього прекрасного виробу.

Щиро дякуємо організаторам змістовного майстер – класу!

Благодійні акції « Воїнам з любов’ю » і « Великодній кошик для воїна»

У такий нелегкий для України час усі громадяни активно долучаються до благодійної справи заради Перемоги.

Напередодні  Пасхальних свят у закладі освіти відбулись благодійні акції : « Воїнам з любов’ю» і « Великодній кошик для воїна».

Про вміст коробочок добра подбали класні колективи 1- А

( класний керівник Тетяна Шевчук), 2-Б ( класний керівник  Юлія Лічманюк), 3-А ( класний керівник  Оксана Лазаренко), 3-Б

( класний керівник  Ольга Прикмета), 4-Б  ( класний керівник Олеся Бондарєва), 6-А ( класний керівник Лілія Середюк), 6-Б

( класний керівник Людмила  Зелінська), 6-В ( класний керівник Ірина Тарасюк), 7-Б ( класний керівник  Наталія  Немировська), 7-В ( класний керівник Світлана Загурська), 8-А ( класний керівник  Інна Каляфіцька), 9-А

( класний керівник  Ганна Грабова), 9-Б  ( класний керівник Оксана Бладика),  10 – го ( класний керівник Галина Підкоморна),  11- го ( класний керівник  Вікторія Хворостяна), помістивши   до них смаколики, солодощі, засоби особистої гігієни, продукти швидкого приготування, листи – подяки.

Школярі на уроках образотворчого мистецтва ( вчитель Іванна Кондратюк) створювали   малюнки  і вітальні пасхальні листівки.

Усі «коробочки добра» були надіслані  за різними напрямками до адресатів, частину передано до волонтерських центрів міста.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до благодійної справи.

Будьмо сильними!

Наближаймо  Перемогу!

Українські писанки – символ Великодня

До музею Гната Танцюри традиційно завітали здобувачі освіти закладу.

Учениці 6-Б класу, спільно із вчителем Катериною Суржок,  були активними учасниками творчого майстер – класу  по виготовленню пасхальних писанок уже в сучасних  техніках. Завідуюча музеєм Валентина Голомовза розповіла про сучасні методики  розпису – бісероплетіння, квілінг, декупаж.

Шестикласниці долучилися до самостійного виготовлення  писанок в техніці декупаж, підбирали візерунки і створювали пасхальні сувеніри.

Діти по завершенню із захопленням демонстрували     свої вироби, які на свято  подарують рідним.

Підсумки тижня безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно озброїти здобувачів освіти знаннями , уміннями   і розумінням важливості збереження власного  життя і здоров’я.

Упродовж тижня безпеки життєдіяльності у закладі освіти класні керівники провели тематичні заходи і інструктажі із техніки безпеки.

Вчитель із основ здоров’я Галина Мигидюк провела  із колективами шостих , сьомих, восьмих, дев’ятих класів   бесіди, вікторини, захист проєктів,  міні – проєктів, учні здійснювали уявну  подорож на екопланети, виготовляли герби родин на теми :

« Безпека на дорозі», « Мій безпечний будинок», « Екопланети»,

« Домедична допомога в надзвичайних ситуаціях»,  « Моє здоров’я у моїх руках», «Світ моїх захоплень. Ментальне здоров’я»,

« Анімалотерапія», « Репродуктивне здоров’я підлітків. Цінність родини».

Десятикласники ( класний керівник Галина Підкоморна) були активними у фотомарафоні « Про своє  життя й здоров’я дбай».

У колективі 2-А класу  ( класний керівник Людмила Зябкіна) відбулася хвилинка – цікавинка «  Подбай про свою безпеку».

Учні 6-Б класу  ( класний керівник  Людмила Зелінська) створили міні – проєкти « Моя Безпека».

Отже , виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки  – одне з пріорітетних завдань.

Будьте всі здорові!Бережіть себе!

П’ятикласники у музеї М.Д. Леонтовича

26 квітня здобувачі освіти 5-А класу спільно із педагогами Валентиною Тихонюк і Оленою Хлевною відвідали музей

М. Д. Леонтовича ( філію Вінницького обласного краєзнавчого музею), який знаходиться у с. Марківка, Теплицького району.

П’ятикласників привітно зустріла Ольга Прокопенко – директор музею, познайомила школярів із життєвим і творчим шляхом відомого українця   Миколи Дмитровича Леонтовича – композитора, хорового диригента, фольклориста, педагога і громадського діяча, який вписав яскраву сторінку  в історію української музики.

Учні переглянули експозицію,  розміщену у чотирьох експозиційних  залах; кожна із них несла  інформаційно – змістовне навантаження.

По завершенню екскурсії на юних мандрівників чекав квест « Де літала ластівочка».

Життя М.Д. Леонтовича  – це приклад самовідданого служіння Україні, справі відродження української культури, зокрема хорового мистецтва.