Шануй! Бережи! Примножуй!

8 вересня юні лісівники закладу освіти взяли участь у ІІІ обласному лісівничо – просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс».

Учасники фестивалю у складі: Поліщука Олександра (11 клас), Степанишеної Юлії ( 11 клас), Прикмети Юлії (11 клас), Ковч Юлії ( 10 –А клас), Таганцової Руслани ( 10 – А клас), Янковського Богдана ( 10 – А клас), Шаргородської Вікторії ( 7-А клас), Колосовської Дар’ї ( 7-Б клас ), Коцюк Яни ( 7-Б клас ) та керівник гуртка учнівського лісництва «Паросток» Мигидюк Галина Юріївна ознайомились із флорою та фауною нашого краю, лісівничими та екологічними проблемами регіону, розширили та поглибили знання з основ лісництва. Усі мали можливість побачити екзотичні рослини, вирощені лісівниками для озеленення, дізнатися про догляд та приживлення молодих дерев, про те, як лісівники захищають молоді насадження від природних катаклізмів і диких звірів.

Під час фестивалю оглянули виставку « Мисливське господарство Вінниччини», презентували роботу учнівського лісництва «Паросток», поспілкувалися із творчими, безмежно відданими лісу людьми, які не просто працюють у лісовому господарстві, а живуть лісом, долучились до майстер – класів, оглянули різні локації.

А юні учасники художньої студії залюбки наносили міні зображення тваринок, птахів на долоньки та щічки маленьких подолян.

Помічники – реалізатори у «солодкому лісовому раї» пригощали учасників та гостей фестивалю пирогами, печивом, різними смаколиками, корисним трав’яним чаєм.

Ліс – це здоров’я людини, тому станом здоров’я лісів мають перейматися усі!

Дякуємо усім,хто присвятив себе великій справі, зберігання та примноження лісових багатств.