Зимові канікули 2020

Зимові канікули … Передноворічний настрій і очікування чудес –  їх неодмінні супутники.

Із метою організації активного й змістовного дозвілля під час зимових канікул у школі були проведені різноманітні заходи.

У 2-Б класі ( класний керівник Корнійчук Олена Андріївна) активно працювала майстерня юних умільців – помічників Діда Мороза. Учні виготовляли різноманітні новорічні атрибути, сувеніри та  іграшки на ялинку.

Класні колективи  4-Б класу ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна) та 8-А класу ( класний керівник Тихонюк Валентина Володимирівна) провели  час зі своїми однокласниками на свіжому повітрі та пограли у рухливі ігри поряд із міською ялинкою.

Четвертокласники ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна) згадали найкращі українські традиції, заспівали Різдвяної коляди та гучної щедрівки.

Під час зимових канікул до школи завітали майбутні першокласники,  які переглянули вітальну виставу « Новорічна пригорща чудес» ( педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна та вчитель музичного мистецтва Лазаренко Дмитро Іванович) пограли у різноманітні ігри разом із Дідом Морозом.

Учні 8-А класу   та вчитель історії Тарасюк Ірина Олександрівна відвідали краєзнавчий музей «Батозька битва» у с.Четвертинівці, Тростянецького району. Школярі були вражені численними військовими обладунками  та різними археологічними знахідками. З інтересом слухали  розповідь екскурсовода при огляді автентичної української хати XIXст. та ткацького верстата. Під час поїздки вдалося : не лише оглянути мальовничі околиці Четвертинівки, а  й побувати на полі, де відбулась одна з найвидатніших битв українських козаків – Батозька битва, відвідати місце розташування криниці Б.Хмельницького, гору  і річку Батіг.

Учні 3-Б класу ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна ), 4-Б класу

( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна), 5-А класу ( класний керівники Грабова Ганна Сергіївна) та 5-Б класу ( класний керівник Бладика Оксана Омелянівна) переглянули дійство « Різдвяне диво».

Зимові канікули подарували школярам незабутні враження,  знайомства та багато  цікавого, корисного, нового.