Звіт директора закладу освіти

На виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28 січня 2005 року №55 “Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів” і з метою подальшого утвердження відкритої, демократичної, державногромадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності, у закладі  освіти   22 червня 2023 року відбувся звіт директора закладу  Григорія Борового  за період 2022-2023 навчального року.

На зібрання були запрошені  представники батьківських, учнівських колективів класів і  колектив закладу освіти.

Григорій Іванович представив присутнім результати своєї діяльності, акцентуючи увагу на навчальних досягненнях учнів, підсумках методичної та виховної роботи, стані матеріального забезпечення школи і співпраці з іншими закладами, організаціями тощо.

Роботу директора одноголосно оцінено – задовільно.

Особливу подяку директор висловив вчителям і батькам учнів школи за постійну підтримку і допомогу у створенні комфортного освітнього середовища.

Детальніше  зі звітом  директора закладу освіти  можна ознайомитись за відповідним покликанням на сайті https://sch4.gnedu.vn.ua/3063-2/ .