Звіт директора закладу освіти

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів” від 28 січня 2005 року №55, 7 червня 2022 року  відбувся звіт директора закладу  Борового Григорія Івановича  за період його діяльності.

На це зібрання були запрошені  представники батьківських,учнівських  колективів класів, та колектив закладу.

Григорій Іванович представив присутнім результати своєї діяльності, акцентуючи увагу на навчальних досягненнях учнів, підсумках методичної та виховної роботи, стані матеріального забезпечення школи і співпраці з іншими закладами, організаціями.

Роботу директора одноголосно оцінено задовільно.

Особливу подяку директор висловив вчителям і батькам учнів школи  за постійну підтримку і допомогу у створенні комфортного освітнього середовища.