Зустріч із Володимиром Дверницьким

Добрі люди – мої земляки ,
Вам здоров’я на довгі роки…

Нещодавно вийшла у світ четверта збірка « Добрі люди – мої земляки» Володимира Дверницького  – випускника нашої школи 1956 року, учня фольклориста Гната Трохимовича Танцюри.

Володимир Васильович завжди із задоволенням приходить до рідної школи, розповісти про її історію, свої шкільні роки .

Учні 5-А  та 7-А класів під час уроків літератури рідного краю запросили Володимира Дверницького на зустріч, під час якої декламували поезії із нової збірки. У дружній, невимушеній, позитивній аурі відбулося спілкування.

Володимир Васильович на згадку про зустріч, подарував свою збірку у кабінет української мови та літератури, а вчителька –  філологиня Підкоморна Галина Василівна щиро подякувала за подарунок.

А школярі побажали добра, тепла, розуміння непоказної і вічної любові.