Знай свої права, дитино!

Із метою поширення та поглиблення правових знань серед здобувачів освіти, у межах місячника правових знань,  у закладі освіти   лідерами учнівського самоврядування Дар’єю Прикметою ( 9-Б клас), Лілією Кандалою ( 9-Б клас), Ангеліною Ковальчук

( 9-Б клас), Єлизаветою Гулій ( 6-А клас), Анастасією  Загурською ( 6-А клас)  було проведено інформаційну вікторину

« Я знаю свої права і обов’язки», кілька цікавих Онлайн вправ на правову тематику, гру « Веселка прав» , продемонстровано презентацію « Конвенція ООН про права дитини».

Учні початкової школи переглянули мультик на відповідну тему.

Вчитель права Ірина Тарасюк  провела хвилини інформування для учнів 6-В класу «  Знай свої права, дитино!».

Школярі усвідомили, що однією з головних функцій громадянського суспільства є забезпечення прав і свобод громадян. Дотримання прав людини дозволяє підвищити  цінність окремої особистості і захистити її права і свободи.