Зліт юних туристів – краєзнавців Гайсинщини

На виконання плану роботи відділу освіти на ІІІ квартал 2023 року та з метою вдосконалення виховної роботи, популяризації дитячого і юнацького туризму, організації змістовного дозвілля і оздоровлення учнівської молоді 28 вересня 2023 року, з дотриманням заходів безпеки, передбачених законодавством про воєнний стан, на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин проведено зліт юних туристів – краєзнавців Гайсинщини, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

11 команд закладів освіти Гайсинської міської ради (ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, с. Харпачка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча, міський Будинок школярів та молоді) демонстрували свої вміння та навички в конкурсах: техніка велосипедного туризму, вкладання рюкзака, в’язання вузлів, техніка пішохідного туризму, визначення азимутів, емблема, газета, намет, умовні знаки спортивних карт.

У змаганнях брала участь команда закладу  освіти ( тренер Оксана Стародуб)   у складі:

Кіріла Барабаша ( 7-А клас), Вікторії Василькевич ( 7-А клас), Дар’ї Романь  ( 6-В клас), Анастасії Івацко ( 8-А клас),  Ірини Манченко ( 8-А клас), Адамчука Едуарда ( 8-Б клас),  Юлії Ковальчук ( 9-А клас), Лілії Кандали ( 9-Б клас), Володимира Каранюка ( 11 клас).

Призерами стали:

Техніка пішохідного туризму (юнаки):    Володимир Канюк ;

Техніка велосипедного туризму (дівчата):   Дар’я Романь, Юлія Ковальчук ;

В’язання туристських вузлів:   Анастасія Івацко ;

Умовні знаки спортивних карт:  Лілія Кандала ;

Конкурс емблем: І місце ;

Конкурс туристських газет: І місце;

Встановлення намету: ІІ місце;

Щиро вітаємо туристів із гарними результатами та зичимо нових успіхів!