Життя, присвячене Мистецтву!

Роки летять…
Четверта школа вас,
Учителю, завжди пам’ятає!

У ці осінні сонячні дні виповнюється дев’ята річниця пам’яті музиканта, митця, вчителя Михайла Дмитровича Горошка, який все своє життя присвятив мистецтву.

Життєві дороги привели його   на Гайсинщину, де  з часом прийшло і творче визнання.

За період роботи у школі він навчив сотні юних гайсинчан любові до української пісні,  народної творчості  .

Саме Михайло Горошко відкрив нову сторінку пісенного доробку Гната Трохимовича Танцюри.

Великий талант музиканта, любов до людей, організаторські здібності впродовж багатьох десятиліть дарували незабуті вершини хорового мистецтва і духової музики.

Вшановуючи святу пам’ять про творчу , натхненну музикою людину, яка так любила життя і зробила багато для культури Гайсинщини  створена сторінка « Життя, присвячене мистецтву», яка увійшла до альбому  « Я люблю свою країну, я люблю її людей».