Жовтнева мандрівка класного колективу 3-А

Поділля – мальовничий край з багатою історією, унікальними пам’ятками, красивою природою. Це була свого роду оригінальна поїздка.

Колектив учнів та батьків 3-А класу ( класний керівник Романь Наталія Анатоліївна) відвідали туристичний кінний клуб

« Ronko», який розташований  у селі Карабелівка.

Школярі мали нагоду поспілкуватися із професійними тренерами з іпотерапії та інструкторами із походів. Незабутньою була зустріч та знайомство із кіньми – «гуцуликами». Вони унікальні тим, що є нащадками «тарпанів» – останніх диких коней Євроазіатського континенту.

Кращого не придумаєш, адже коні – особливі тварини.

Учням сподобалася подорож верхи на тваринах, запам’яталась розкішна природа, яка захоплювала та милувала очі туристів.

Туристичний клуб «Ronko»,залишив у серцях батьків та вихованців навчального закладу  приємні спогади та теплі враження.