Здобувачі освіти знайомляться із діяльністю фінансових установ рідного міста

У перші дні літа для учнів 8-Б класу було організовано екскурсію до відділення Акціонерного товариства державного банку «ПриватБанк» – одного з найбільших за розмірами активів українського банку і лідерів роздрібного банківського ринку України.

У межах заходу учні побачили, як працюють фахівці Приватбанку з клієнтами: у кожного працівника є планшет, за допомогою якого він дуже оперативно, не втрачаючи ні хвилини часу, відразу шукає відповідь на поставлене питання. Також, учнів вразив факт, що клієнт із представником Приватбанку спілкуються за круглим столом, так спеціаліст має можливість показати усе, що необхідно на планшеті, а клієнт віддячує своєю відкритістю й легкістю розмови.

Хлопці і дівчата  отримали урок фінансової грамотності та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, ознайомилися з  випадками економічних шахрайств, пов’язаних із банківськими картками, а також отримали корисні поради  про дії у таких випадках. Учням провели заняття про те, як відрізнити справжні купюри від підроблених.

Здобувачі світи щиро вдячні керівнику відділення «ПриватБанк» Павловському Івану Івановичу, який  ознайомив учнів з історією розвитку установи, умовами кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами.

Екскурсію  для школярів організувала вчителька географії Інна Василівна Сташко.

Від проведеної екскурсії у школярів залишилось багато позитивних вражень. Вони зрозуміли, що діяльність банку – це освоєння інноваційних технологій, великий досвід спілкування з клієнтами. І вся ця інформація стане корисною для майбутніх дев’ятикласників, на яких чекає вивчення екномічної географії України в наступному  навчальному  році.