Захоплююча осіння мандрівка семикласників до міста Вінниці!

5 вересня класний колектив 7-В класу ( класний керівник Світлана Загурська) помандрували у захоплюючу мандрівку до міста Вінниці.

Семикласники відвідали відвідали наймолодший зоопарк в Україні – Подільський зоопарк, який поєднав у собі відпочинково – пізнавальну – казкову територію. Колекція мешканців складає близько 141 тварину, понад 127 птахів.

Семикласники мали можливість відпочити від міської метушні, відчути дух природи, побачити різноманітних тварин і пташок.

Маршрут школярів продовжився у Вінницьких катакомбах

( підземелля костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської)

Вінницькі катакомби гарантують безпечну подорож віками історії, познайомили  мандрівників із історією релігійної пам’ятки, хитрощами та значеннями символів, які оточували у підземеллі. Учні запевнились, що  такі місця приховують багато таємниць.

На завершення подорожі група посмакувала улюбленими смаколиками із МакДональдза.

День був сповнений незабутніми  враженнями і гарними фотосвітлинами.

Пізнаємо мальовничі місця України разом!