Захоплююча мандрівка здобувачів освіти 6-А класу

16 вересня здобувачі освіти 6-А класу ( класний керівник Сташко Інна Василівна) помандрували до села Дмитренки. Шестикласники побували на Дмитренківській ГЕС- малій гідроелектростанції , що розташована на річці Сіб.

Подорожуючи школярі дізналися багато цікавого, відвідали будівлю ГЕС з відвідним каналом, глуху греблю змішаного типу,водоскид, музей гончарного мистецтва ( музей – садибу братів Герасименків) у селі Новоселівка, де познайомилися із гончарним промислом Поділля.

Повертаючись додому, юні мандрівники   завітали  до Басаличівського лісництва і привітали лісівників із професійним святом. Екскурсію по лісництву і мінізоопарку  провела колишня випускниця школи Прилуцька Валентина Олександрівна, яка працює в лісництві. Вона розповіла  учням про свої шкільні роки, що навчалася у одному класі із воїном – афганцем Валерієм Бакаловам, на честь якого у закладі освіти відкрита меморіальна дошка. Подорож залишила приємні спогади у серцях школярів.