Заходи до Міжнародного дня протидії булінгу

4 травня було проголошено Міжнародним днем боротьби із булінгом (День боротьби з цькуванням).

Із метою ознайомлення  учнів із поняттям, формами та структурою булінгу; виховання почуття емпатії та переживання  дитини, яка зазнає насильства; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки у закладі освіти відбулися профілактичні заняття.

Психолог закладу Ірина Котенко провела зі здобувачами освіти початкової школи заняття з елементами тренінгу « СТОП –  булінг!»;

У класному колективі  4-Б класу ( класний керівник Наталія Костина ) відбулась профілактична зустріч із начальником сектору ювенальної превенції Гайсинського районного управління поліції  Наталією Гудимою по питанню протидії  булінгу.