Виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»

Із 07 – 12 березня із метою підтримки та розвитку декоративно – ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, популяризації своєрідності народної культури, виховання естетичного смаку та формування професійної орієнтації молоді у закладі відбулась виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай  і  люби  свій  рідний край!».

Для участі у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  рідний край!» представлені роботи за різними розділами декоративно – ужиткового мистецтва.

Призерами  шкільного конкурсу стали роботи учнів:

Єлизавети Гулій ( 6-А клас), Ірини Манченко ( 8-А клас),  Діани Запорожець  ( 9-А клас),

Дар’ї Кондратюк ( 8-Б клас), Лілії Кандали ( 9-Б клас), Владислави Вітинської ( 10 клас), Ольги Козаченко ( 11 клас), Дар’ї Колосовської ( 11 клас), Аліни Ярошенко ( 11 клас), Вікторії Островської ( 11 клас), Уляни Сіньковської  ( 11 клас).

Щиро дякуємо педагогу  –  наставнику  Катерині Суржок.

Нових перемог та досягнень!