Виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»

Із 06 – 13 березня із метою підтримки та розвитку декоративно – ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, популяризації своєрідності народної культури, виховання естетичного смаку та формування професійної орієнтації молоді у закладі відбулась виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай  і  люби  свій  рідний край!».

Для участі у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  рідний край!» представлені роботи за різними розділами декоративно – ужиткового мистецтва: витинання, декоративний розпис,в’язання гачком, художня вишивка, народна лялька, гончарство та художня кераміка, художнє різблення по дереву, м’яка іграшка, бісероплетіння, вироби із природніх матеріалів та інші техніки виконання.

Призерами  шкільного конкурсу стали роботи учнів:

Єлизавети Гулій ( 5-А клас),

Андрія Бараховича (6-А клас). Дарї Кондратюк ( 7-Б клас), Лілії Кандали ( 8-Б клас), Марії Мосійчук ( 10 клас), Анни Наляжної ( 11-А клас),  Глєба Івацка (11-А клас).

Щиро дякуємо педагогам – наставникам : Олександру Яроцькому, Інні Сташко, Катерині Суржок.

Нових перемог та досягнень!