Вибори президента учнівського парламенту

19 жовтня здобувачі освіти 8-11 класів і працівники закладу освіти  брали активну участь у виборах президента учнівського парламенту.

Цьогоріч   балотувались : Івацко Глєб ( 10 – А клас), Гречанюк Артем ( 10 – Б клас),  Дворська Марина   ( 8-А клас), Колосовська Дар’я ( 9 – Б клас).

Вибори тривали з 8.00 до 15.00.

Класні керівники 1-4 класів пояснили учням молодшої школи, як проходять вибори президента учнівського парламенту закладу .

По закінченню виборів члени дільничної виборчої комісії підраховали бюлетені і склали протокол.

Голова дільничної комісії Чикалюк Тетяна ( 9- Б клас) та голова лічильної комісії Гремпель Маргарита ( 9-Б клас)  повідомили про розподіл голосів виборців.

Новообраним президентом закладу освіти  став  учень 10 -Б класу Гречанюк Артем.

Щиро вітаємо із перемогою! Бажаємо творчих ідей, креативних думок і нових успіхів!