Вибір професії – це дуже важливо!

Здобувачі освіти 8-11 класів стоять перед вибором майбутньої професії. І тому проведена профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій у подальшому будуть розвиватися професійні інтереси та наміри школярів – старшокласників.

Із метою  підвищення рівня інформованості підлітків із питань профорієнтації, розширення їхніх знань про світ професій, ознайомлення з вимогами до людей відповідних спеціальностей і умовами праці, допомоги учням у визначенні власної життєвої траєкторії (з урахуванням професійних інтересів і природних здібностей) у закладі освіти відбулися ряд зустрічей із викладачами і студентами навчальних закладів , а саме: Тульчинський Фаховий Коледж Ветеринарної Медицини  БНАУ, Вище Художнє Професійно – Технічне Училище №5 м. Вінниці, Центральний Державний Університет ім. В. Винниченка, Західноукраїнський Національний Університет ( Вінницький Навчально – Науковий Інститут Економіки).

Бажаємо успіху у виборі професії!