Всеукраїнський день бібліотек

Із метою підвищення ролі книги у суспільному і культурномому житті, здобувачі освіти 5-Б класу ( класний керівник   Зелінська Людмила Олександрівна) завітали до читального залу Центральної бібліотеки міста.

П’ятикласники ознайомилися із книжковим фондом, правилами    користування книгами у бібліотеці, побували у читальних локаціях.

А ще, цього дня учні відвідали місцевий музей відомого фольклориста Гната Трохимовича Танцюри, де дізналися про життєвий і творчий шлях  педагога.

По завершенню зустрічі школярі привітали працівників бібліотечної системи із професіним святом.

Шановні володарі книжок, покровителі каталогів і картотек щиро зичимо Вам, міцного здоров’я, щастя рясного, натхнення та удачі, наснаги і творчості.

Нехай у вашій оселі панує мир, спокій, злагода та достаток!