Всеукраїнська Авторська педагогічна майстерня

Педагогічний колектив закладу освіти є активним учасником різноманітних заходів обласного та Всеукраїнського рівнів.

Учитель початкових класів Юлія Лічманюк   стала учасницею  Всеукраїнської  Авторської педагогічної майстерні  « STEM – світ інноваційних можливостей: досвід закладів позашкільної та шкільної освіти», яка була проведена в Онлайн форматі  Вінницькою обласною станцією юних натуралістів спільно з Національним еколого – натуралістичним центром учнівської молоді МОН  України із метою популяризації елементів STEM- освіти в освітніх закладах.

Учасниками засідання стали 150 педагогів освітніх закладів із різних регіонів України.

Із вітальним словом виступив  директор Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді МОН України Володимир Вербицький – доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії наук вищої освіти України, ознайомив учасників із основними формами STEM – освіти в закладах позашкільної освіти .

Модератором засідання педагогічної майстерні була Ольга Драгомирецька – директор Вінницької обласної станції юних натуралістів .

Учитель початкових класів  Юлія Лічманюк презентувала власний досвід роботи,  в якому розкрила  особливості розвитку креативності  та творчих здібностей учнів початкової школи засобами STEM освіти.

Участь у майстерні  – це унікальна можливість познайомитися та поспілкуватися з великою кількістю креативних і творчих людей.

Учасники конференції  дізналися чимало цікавої і корисної інформації.

Усіх присутніх об’єднала є спільна мета – виховувати інтелектуально розвинуте , здорове і щасливе підростаюче покоління.