Восьмикласники подорожують Україною

13 жовтня здобувачі освіти 8-Б класу ( класний керівник Галина Мигидюк) вирушили у захоплюючу подорож Україною.

Відвідали державний історико – культурний заповідник

« Межибіж», що на Хмельничинні. Учні з цікавістю слухали розповіді екскурсовода, дізналися  багато  цікавого про старовинну оборонну споруду на місці з’єднання річок Бужок і Південний Буг, ознайомились із історією будування фортеці та її жителями, побачили цікаві артефакти, знайдені на її території. А ще, побували у підземеллі , де ведуться археологічні дослідження.

Найбільше  мандрівників вразив  Музей  пам’яті жертв Голодомору 1932- 1933 років.

Далі  група    піднялася  на Лицарську вежу  ( 37 метрів над Меджибожем), найвищу споруду  околиці, де перед ними відкрився чудовий краєвид.

Повертаючись додому , школярі завітали у місто Вінницю, де потрапили  в унікальне місце, з особливою атмосферою, що поєднує історичну будівлю, затишну кав’ярню , музей – колекцію  « Вітальню щасливого часу», де переспівуються старовинні годинники та музей – кав’ярню « Пань Заверкинь та синь».

Подорожуючи містом, відвідали безліч цікавих місць, серед яких Замкова гора, Храм Святителя Миколая Чудотворця.

Екскурсія була цікавою і натхненною.