Вітаємо учнів – переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

За підсумками  ІІІ етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  «Об’єднаймося ж, брати мої!» учні закладу освіти здобули перемогу:

Десятикласник  Каляфіцький Олександр (вчителі – наставники  Наталія Вікторівна Немировська та Бладика Оксана Омелянівна) з дослідницькою роботою  на тему:  « Небо розіпнуте гострими кручами: історія лемківської родини Костичів ( Живі студії загубленої Карпатської Атлантиди) у номінації « Література» – І місце.

Творча робота  учениці 9-Б класу Юлії Перкун ( вчитель наставник –  Грабова Ганна Сергіївна) на тему: «Борці за волю: від козацтва до сьогодення» у номінації « Історія та державотворення»  виборола  ІІ місце.

ІІІ місце –  у номінації « Історія  та державотворення» здобула   робота учня 9-А класу Войтенка Ростислава  (вчитель – наставник Тарасюк Ірина Олександрівна) на тему:  « Феномен українського волонтерського руху як індикатор становлення нового громадянського суспільства»

Щиро вітаємо  учнів та їх наставників із вагомою перемогою!