Вітаємо Ольгу Сергіївну Прикмету, учительку початкових класів,  із отримання сертифікату про походження сертифікації у 2020 році!!!

Сертифікація для вчителя — це можливість переконатися у своїй професійній компетентності, зрозуміти рівень своєї педагогічної майстерності, шлях до пошуків нових педагогічних відкриттів та ідей.

Ольга Сергіївна успішно пройшла усі три етапи сертифікації: незалежне тестування (у форматі ЗНО), самооцінювання педагогічної майстерності та вивчення педагогічного досвіду  експертами (у он-лайн режимі). Вона стала однією з 902 учителів України, які отримали сертифікати про успішне проходження сертифікації педагогічних працівників у 2020 році та першою у нашому районі!!!

Шановна Ольго Сергіївно!!! Прийміть найщирі вітання від педагогічного та учнівського колективів нашої школи із успішним походженням сертифікації!!! Бажаємо подальших професійних досягнень та здобутків,  натхнення, творчості  у роботі та успішних учнів!!!