Вітаємо Лесю Василівну Бондарєву із успішною сертифікацією вчителів початкових класів!!!!

Сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання. Сертифікація педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

9 грудня 2021 року комісія Державної служби якості освіти України визначила пороговий бал для успішного проходження сертифікації педагогічних працівників у 2021 році. Відтак 1025 учителів початкових класів (58,4% від зареєстрованих), які за результатами вивчення практичного досвіду роботи набрали 94 бали та більше, успішно пройшли сертифікацію цьогоріч.

Серед успішних вчителів за результатами сертифікації 2021 і педагог нашого закладу освіти – Бондарєва Олеся Василівна!!! Вона успішно пройшла усі три етапи сертифікації: незалежне тестування (у форматі ЗНО), самооцінювання педагогічної майстерності та вивчення педагогічного досвіду  експертами (у он-лайн режимі).

Шановна Лесе Василівно!!! Прийміть найщирі вітання від педагогічного та учнівського колективів нашої школи із успішним походженням сертифікації!!! Бажаємо подальших професійних досягнень та здобутків,  натхнення, творчості  у роботі та успішних учнів!!!