Вічна пам’ять

16 серпня небесна вись покликала Дмитра Івановича Лавриченка – Людину з відкритим щирим серцем, турботливого чоловіка, чудового тата і дідуся, вчителя – методиста , тренера , сумлінного працівника, щирого друга… Дмитро Іванович народився 23 грудня 1932 року у селі Рахни , Гайсинського району. З 1949 – 1956 роки навчався у Вінницькому педучилищі на факультеті фізичного виховання. 1951 – 1954 роки проходив військову службу. Упродовж 1957 – 1962 років здобував вищу освіту у Вінницькому педагогічному інституті. 1956 – 1960 роки працював учителем у селі Китайгород, Іллінецького району. У 1960 році був обраний головою ради ДССО ,,Колгоспник”. З 1960 по 2000 роки працював учителем фізичної культури у середній школі №4 міста Гайсина. Упродовж 40 років роботи виховав не одне покоління спортсменів, кандидатів та майстрів спорту, має чимало послідовників -вихованців , які хотіли продовжити справу улюбленого вчителя і тренера. 1976 – 1978 роки працював організатором позакласної роботи у закладі. Щедро ділився досвідом зі своїми вихованцями. Вчитель – методист неодноразово нагороджений почесними грамотами та дипломами різних рівнів. Чимало гайсинчан брали приклад із вчителя. З 2002 працює тренером ДЮСШ. Дмитро Іванович започаткував у місті Гайсин клуб любителів бадмінтону. Не одному поколінню прищепив любов до цього виду спорту.
Адміністрація , колектив ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 4 м. Гайсин висловлює щирі співчуття родині .
Світлий спомин про Дмитра Івановича Лавриченка назавжди залишиться у наших серцях. Ні час , ні роки не зітруть спогади , любов і вдячність. Вічна пам’ять.