Великодній марафон продовжується

У закладі освіти активно продовжується Пасхальний марафон.

Класний колектив  1-А ( класний керівник  Тетяна Шевчук) виготовив вітальні листівки « Мирної Пасхи».

Учні 2-А класу ( класний керівник  Людмила Зябкіна) створили великодні композиції « Писаночка мальована».

Другокласники ( класний керівник Юлія Лічманюк)  скомпонували великодній віночок.

Третьокласники ( класний керівник Ольга Прикмета)  оформляли листівки «  Великдень – світле свято».

Здобувачі освіти 3-А класу ( класний керівник Оксана Лазаренко) підготували відеолист « Із Великоднем , Україно!».

Школярі  5-7 класів на уроках трудового навчання  ( вчитель Катерина Суржок) розписували  писанки, крашанки за власним дизайном.

А юні художники 5 -7 класів ( вчитель образотворчого мистецтва Іванна Кондратюк)  приєдналися до  створення художньої галереї

«  Пасхальний вернісаж».