Вчителів та учнів об’єднали туристичні змагання

За давньою традицією весняні канікули учні закладів освіти Гайсинської громади розпочинають змаганнями зі спортивного туризму в приміщеннях.

27 березня 2023 року вперше в історії освітянського спорту Гайсинщини разом змагались учителі та учні.

На урочистому відкритті змагань їх учасників привітали начальник відділу освіти Гайсинської міської ради Валентина Миколаївна Шрамко та голова районної організації профспілки працівників освіти Валентина Іванівна Оріховська. Присутні віддали данину шани нашим захисникам – воїнам ЗСУ, а також вшанували пам’ять загиблих воїнів та мирних жителів.

Опісля на старт вийшли педагоги. Вони пройшли дистанцію смуги перешкод, взяли участь у конкурсах укладання рюкзака, в’язання туристичних вузлів, визначення азимутів та знання умовних знаків. За сумою всіх видів перможцем  змагань стала  Оксана Стародуб –  вчитель фізичної культури . Цікаво, що суддями в змаганнях педагогічних працівників були юні туристи.

Педагогів змінили їх вихованці, достойно пройшовши випробування.

Третє місце  зайняла команда закладу освіти (тренер –  Оксана Стародуб ). Представниця команди Лілія Кандала ( 8-Б клас) виграла конкурс на знання умовних знаків спортивних карт.

За підсумками змагань маємо такі результати:

Дистанція ТПТ ( хлопці старша група)Володимир Каранюк ( 10 клас) – ІІ місце;

Дистанція ТПТ ( хлопці молодша група)Кіріл Барабаш

( 6-А клас) – ІІ місце;

Дистанція ТПТ ( дівчата  молодша група)  – Вікторія Василькевич ( 6- А клас) – ІІ місце, Дарина Романь ( 5-В клас) – ІІІ місце;

В’язання вузлів:

Анастасія Івацко ( 7-А клас) – ІІ місце;

Азимути:

Лілія Кандала ( 8-Б клас) – ІІ місце;

Вкладання рюкзака:

Володимир Каранюк ІІ місце;

Активну участь у змаганнях із туризму у закритих приміщеннях взяли Марія Ткачук ( 6 -В клас ) і Олександра Чекой ( 6- В клас).