Василь Стус – син України , велич світова

У вересні цьогоріч 37 річниця пам’яті  видатного поета – земляка, борця за свободу України, блискучого перекладача, патріота і правдолюба  – Василя Стуса.

Здобувачі освіти 7-Б класу ( класний керівник Мигидюк Галина Юріївна) завітали до Гайсинської центральної бібліотеки на презентацію виставки – реквієму « Вічність пізнаю, даровану годиною лихою».

Класний колектив 6-Б ( класний керівник Немировська Наталія Вікторівна)  та 9-А ( класний керівник Підкоморна Галина Василівна) відвідали музей пам’яті українського поета -земляка  в селі Рахнівка.

Змістовну екскурсію провів директор музею Дмитро Михайлович Омельянчук. Школярі залюбки слухали та переймалися важкою  долею Василя Стуса – Людини, Патріота, Громадянина ,Українця, Совість та Гідність нації.

У приміщенні школи  функціонує музей. Для нього виділили дві кімнати: перша – знайомить із життєвим  і творчим шляхом поета, друга –  присвячена перебуванню Стуса у засланні.

Учні після екскурсії пройшлися парком, посадженим на честь поета.

Історія Василя Стуса яскрава і трагічна. Твори Подільського Шевченка повернулись в українську літературу лише після здобуття Незалежності.