Україна – територія Гідності і Свободи

Майдан відстоював Свободу.
Свободу ж, люди, не збороть!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Це одне  зі знакових державних свят у новітній історії нашої країни, приурочене Помаранчевій революції (2004р.) та Революції Гідності (2013р.).

Із метою вшанування  патріотизму та мужності громадян – учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності та Свободи; формування розуміння єдності та цілісності нашої держави; виховання шанобливого ставлення до історії рідного краю у школі відбулись заходи:

• Інтелектуальна гра «Я люблю Україну» (педагог – організатор Данчук  Наталія Михайлівна). До гри долучилися юні патріоти 5-А класу (класний керівник  Мигидюк Галина Юріївна  );
  • Години мужності « Революція Гідності: як це було…», « Революція, яка нас змінила»  ( вчителі історії Тарасюк Ірина Олександрівна, Грабова Ганна Сергіївна);
  • Покладання квітів та вшанування полеглих захисників хвилиною мовчання біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, учні  7-А класу (класний керівник Підкоморна Галина Василівна);
  •  Акція « Розфарбуй майбутнє своєї країни» ( класні керівники 3- х класів).

Під час заходів школярі дізналися про історію виникнення свята, вшанували патріотизм і мужність громадян – учасників революції.

Україна – держава,  у якій живе волелюбний народ, який прагне гідного життя і свободи.