Україна Соборна. Разом до Перемоги!

22 січня ми згадували дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути “самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу”.

Із метою  виховання національної свідомості учнів і людської  гідності, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; виховання глибокої поваги та  любові до Батьківщини у закладі освіти відбулися ряд заходів:

• Хвилини інформування « Моя суверенна Україна» ( класні керівники 1-11 класів);
  • Флешмоб « Я – патріот своєї Батьківщини!» у класному колективі 2-А  ( класний керівник Лазаренко  Оксана Євгеніївна);
  • Виготовлення листівок « Я – частинка великої держави» у 2-Б класі ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна);
  • Виховний захід « Нам берегти тебе, Соборну і Єдину!»

( класний керівник 3-Б класу Бондарєва Олеся Василівна);

• Тематичний Онлайн – урок « Мільйони різних «Я», а разом – Україна!» ( класний керівник 5-В класу Тарасюк Ірина Олександрівна);
  • Інформаційна виставка « День Соборності України»

( бібліотекар закладу Піх Лариса Сергіївна);

• Акція « Ланцюг єдності», до якого приєдналися здобувачі освіти 3- 4 класів і педагоги закладу;
  • Участь у флешмобі до Дня Соборності України «Книжковий ланцюг єдності» ( учениця 9-А класу  Кулікова Вікторія).

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному, а  гасло : « Україна – Соборна. Разом до Перемоги! » актуальне  як ніколи!

Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій і соборності душ можемо  досягти  величної мети  – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Соборність – мета Перемоги!