Участь у проєкті « Найбільший урок у світі »

За співпраці із AIESEC – найбільшою молодіжною міжнародною організацією, керованою молоддю, та з метою миру і реалізації людського потенціалу  у межах проєкту

« Найбільший урок в світі »,  у закладі освіти відбулася дружня зустріч із випускницею закладу освіти , студенткою ІІІ курсу  Донецького національного університету  ім. В.Стуса Анастасією Іващук.

Проєкт  налаштований на розвиток лідерства через роботу в команді, практичний досвід, міжнародні стажування.

Найбільший урок у світі – 2024 – це наймасштабніший  проєкт АЙСЕКу в Україні, який дає можливість молоді  подивитися на освіту з новою перспективою  та долучитися  до розвитку країни. Ця Всесвітня ініціатива створена  завдяки  Project Everyone

( стратегічний партнер ООН), націлена поширити обізнаність  про Цілі Сталого Розвитку серед молоді і дітей, надихнути їх стати тим поколінням,  що змінює світ. Цьогоріч проєкт спрямований на четверту Ціль Сталого розвитку « Якісна освіта».

Одним із головних партнерів є  Unicef (Дитячий фонд ООН).

Анастасія ознайомила шестикласників  із проєктом, сприяла обізнаності з глобальними  проблемами , мотивувала бути проактивними , брати на себе відповідальність і розвивати лідерські якості, наголосила, що головною темою проєкту  є « Цілі сталого розвитку( ЦСР)»- це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб вирішити найбільші проблеми людства.  А проєкт

« Найбільший урок у світі» націлений на те, щоб інформувати дітей про проблеми, які є актуальними для нашої країни.

На зустрічі   були розкриті головні теми : « Як ефективно вчитися?», « Багатство  української культури», « Важливість емоційної зрілості в особистому  та професійному житті», « Ключові аспекти успішного лідерства».

Освіта – це основа успішного суспільства, тому через  освіту, подаються важливі теми , які не включені у програму .