Участь у обласному Форумі « Ми – Українці! »

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення П’ятого обласного Форуму українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!», з метою залучення учнівської молоді до активних форм туристсько – краєзнавчої роботи, удосконалення змісту і засобів національно – патріотичного виховання підростаючого покоління ВОЦТСКЕ 16-17 листопада 2020 року провів Форум « Ми – Українці!»  онлайн.

Основними завданнями Форуму визначено :

• залучення дітей та учнівської молоді до гуртків, пов’язаних з військово-обліковими спеціальностями;
  • відзначення визначних подій українського державотворення, у тому числі до Дня Героїв Небесної Сотні, Захисника України, Героїв України, пам’яті захисників України тощо;
  • вшанування видатних діячів та борців за незалежність України на теренах Вінниччини;
  • популяризація козацьких бойових мистецтв та створення дитячо-юнацьких козацьких осередків;
  • виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

Роботу навчального закладу з військово – патріотичного виховання презентував  прем’єр – міністр учнівського парламенту Гречанюк Артем.

Дев’ятикласник представив презентацію у секційному засіданні  тематичної студії « Допризовна підготовка учнівської молоді  під час вивчення предмету «Захист України». Участь дітей та учнівської молоді в позаурочний час у гуртках , пов’язаних із військово – обліковими спеціальностями».

А Івацько  Глєб, учень 9-А класу став слухачем форуму з теми:

«  Вшанування видатних діячів та борців за незалежність України, Героїв України, пам’яті захисників України тощо».

Учні – лідери отримали чимало інформації про роботу в закладах освіти Вінниччини з військово – патріотичного виховання, поділилися власним досвідом про патріотичні справи дітей та учнівської молоді.