У школі триває місячник «Увага! Діти на дорозі»

Упродовж  вересня у закладі освіти   триває місячник із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». Адже сучасний світ, із його насиченістю автошляхів і вулиць, таїть чимало небезпек для пішоходів.

Із метою активізації роботи з попередження дитячого  дорожньо – транспортного травматизму  у  межах  місячника «Увага ! Діти на дорозі!»    здобувачі освіти  3-Б класу

( класний керівник Ольга Прикмета)  і 3-А класу  ( класний керівник  Оксана Лазаренко)  взяли участь у вікторині «Подорож у країну дорожніх знаків».

Інформаційні хвилини « Ми  – учасники дорожнього руху» активно пройшли у класному колективі 7-А ( класний керівник Інна Сташко).

Упродовж  місячника « Увага! Діти на дорозі!» здобувачі освіти      отримують важливу інформацію, яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в  біду.

Безпечної вам дороги , пішоходи!