Тиждень профорієнтації

Із метою активізації профорієнтаційної роботи, інформування випускників про шляхи і можливості працевлаштування, сприяння їх свідомого та відповідального професійного вибору у закладі освіти із 19.04 по 23.04.2021 року відбувся тиждень профорієнтації.

У межах тижня класні керівники  9-11 класів   провели  тематичні Онлайн – екскурсії, запропонували здобувачам освіти профорієнтаційні заходи  для абітурієнтів у  дистанційному режимі, сприяли поширенню інформації  серед школярів і батьків щодо проведення  Всеукраїнських днів відкритих дверей, що відбувалися у форматі Онлайн на відповідних платформах.

Психолог школи Нечепуренко Ірина Олегівна провела   анкетування щодо професійної орієнтації випускників.

Для ознайомлення із умовами вступу було оформлено тематичну виставку буклетів навчальних закладів, які проводили агітаційну кампанію.

Сподіваємося, інформація, яку  отримали старшокласники, допоможе обрати майбутню професію.