Тиждень безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. У закладі освіти   22 – 26 листопада пройшов  тиждень безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня відбулись різноманітні заходи, основною метою яких було формування в здобувачів освіти свідомого ставлення до свого життя і здоров’я; популяризація  основних правил безпеки життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Вчитель  основ безпеки життєдіяльності Мигидюк Галина Юріївна  провела  Онлайн – хвилини інформування « Безпечна поведінка».

Здобувачі світи  4-Б класу  спільно із педагогом – організатором Данчук Наталією Михайлівною були активними у   вікторині

« Чи знаєш ти правила безпечної поведінки?», а ще четвертокласники створили вернісаж малюнків  « Вивчай, пам’ятай, виконуй!».

Медична сестра закладу Семенова Ольга Григорівна  провела хвилини інформування « Абетка здоров’я»  у класному колективі 4-А.

Бажаємо вам бути уважними не тільки на дорозі,  а й вдома, у школі, на вулиці!