Тиждень безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, слід надати дітям знання, уміння і розуміння важливості збереження власного життя і здоров’я. У закладі освіти   з 21 – 25 листопада пройшов  тиждень безпеки життєдіяльності.

У межах тижня відбулись різноманітні заходи, основною метою яких було: формування у здобувачів освіти свідомого ставлення до свого життя і здоров’я; популяризація  основних правил безпеки життєдіяльності серед дітей та учнівської молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Вчитель  з основ здоров’я Мигидюк Галина Юріївна  провела  Онлайн – хвилини інформування на тему:

« Профілактика  неінфекційних захворювань», « Перша допомога при харчових отруєннях», « Профілактика йододифіциту та діабету». У класному колективі 6-А відбулась година здоров’я

« Безпечна поведінка». Шестикласники складали алгоритм  надання домедичної допомоги, а ще, віртуально зібрали кошик із корисними продуктами.

Під час Онлайн уроку  Галина Юріївна   спільно із учнями 7-х класів обговорили правила безпеки  в побуті і створили проєкт

« Мій безпечний будинок».

Одинадцятикласники були активними у виготовлення пам’яток по техніці безпеки.

У класному колективі 9-Б ( класний керівник Хворостяна Вікторія Василівна) пройшов турнір знавців правил дорожнього руху.

Будьмо   уважними не тільки на дорозі,  а й вдома, у школі, на вулиці!