Творчий марафон із майбутніми першокласниками 2023!

8 квітня у закладі освіти відбулась  зустріч із майбутніми першокласниками.

Перші вчителі  Тетяна Шевчук і Наталія Костина, вчителі іноземної мови  Наталія Шуригіна і Іванна Андрушко   провели цікаві заняття,

Заступники директора із навчальної і методичної роботи Інна Сташко і Ольга Костенко  організували змістовну зустріч із малюками.

Заступник директора із виховної роботи Олена Хлевна познайомила батьківський колектив із калейдоскопом виховних заходів закладу освіти.

Майбутні першокласники та їх батьки мали нагоду переглянути виставку родинних робіт « Наш пошук і творчість тобі, Україно!».

По завершенню зібрання для присутніх   відбувся святковий марафон. Під час якого директор закладу  Григорій Боровий вручив свідоцтва про успішне завершення школи майбутнього першокласника закладу освіти.

До творчого заходу   приєдналися лідери учнівського самоврядування: Святослав Базюн  (1-А ), Кіра  Кириченко (1-Б клас),  Дар’я Колосовська ( 10 клас), Вікторія Шаргородська (10 клас), Анна Городиська  ( 10 клас),  Ангеліна Шевчик  ( 10 клас), Вероніка Проскуріна ( 8-А клас), Владислава Вітинська ( 9-А клас), Глєб Івацко ( 11 – А клас) ( педагоги – наставники Дмитро Лазаренко і Наталія Данчук).

Юні друзі, щасливого майбуття у рідній школі мирної країни!