Турнір із волейболу пам’яті В. М. Луценка

23 жовтня 2020 р. в спортивній залі СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка було проведено ІІ турнір із волейболу пам’яті В. М. Луценка.

Василь Михайлович довгі роки працював учителем фізичної культури Карбівської школи та методистом Гайсинського районного методкабінету.

Після смерті В.М. Луценка в серпні 2019 р. його колеги: педагогічний колектив школи, учителі фізичної культури району та рідні Василя Михайловича започаткували волейбольний турнір пам’яті.

У цьому році він проводився вдруге і в ньому взяли участь команди СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівки та с. Чечелівка, а також збірна команда учителів м. Гайсина. До складу  увійшли вчителі нашої школи:  Стародуб Оксана  Василівна, Каретіна Ганна Олександрівна та Мазур Оксана Сергіївна.

Переможцями турніру стала команда с. Чечелівки, яка переграла обох суперників із рахунком 2:0, другими стали хазяї-карбівчани, які виграли у збірної Гайсина – 2:1, третіми – гайсинчани.

Але головними були не спортивні результати змагань, а те, що рідні, колеги та друзі Василя Михайловича увічнили його пам’ять.