Толерантність – запорука людяності

Збереже, врятує і спасе.
Допоможе вгледіть перемогу,
Допоможе витримати все!

У безмежному морі різноманітних культур, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті на допомогу має  прийти розуміння поняття «толерантність».

Звичайно, кожен із нас має задуматися над своїм ставленням до інших, уміти підтримати один одного,  прислухатися до інших думок, поглядів.

16 листопада – у всьому світі відзначається Міжнародний день терпимості (толерантності).

Із нагоди Міжнародного Дня терпимості (толерантності0  та з метою ознайомлення учнів із поняттям « толерантність», виховання почуття поваги один до одного у школі було проведено заходи:

• Інформаційні хвилини «Толерантність, як запорука людяності », «Толерантність у нашому суспільстві», «Риси толерантної особистості»

( класні керівники 2-3 класів).

• Акції :

«Будьмо толерантними та даруємо добро» (учасники волонтерського загону Чикалюк Тетяна та  Гремпель Маргарита, 8-Б клас);

• Перегляд відео – роликів «Уроки сови»(класні керівники 1-х класів).
  • Урок доброти «Толерантність – крок до розуміння»  у класних колективах 4-х класів  (психолог школи Нечепуренко Ірина Олегівна ) .

Щиро віримо, що толерантність  врятує світ!