Толерантність очима дітей

У безмежному морі різноманітних культур, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті допомогти має  розуміння поняття «толерантність».

16 листопада – у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.

Із нагоди Міжнародного Дня толерантності та із метою ознайомлення учнів із поняттям « толерантність», виховання почуття поваги один до одного у закладі освіти було проведено ряд заходів.

У класному колективі 1-А класу ( класний керівник Лазаренко Оксана Євгеніївна) відбулися інформаційні хвилини « Хто така толерантна людина? ».

Здобувачі освіти 1-Б класу напередодні Дня толерантності ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна) провели годину добра  « Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Учні 2-Б класу ( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна) переглянули відеоряд « Толерантність врятує світ»;

На уроках образотворчого мистецтва ( вчитель Кондратюк Іванна Іванівна ) із п’ятикласниками створили малюнки на тему: « Якого кольору толерантність? ».

Вихованці групи продовженого дня ( вихователь Кондратюк Іванна Іванівна) спільно із психологом закладу  Нечепуренко Іриною Олегівною  переглянули мультфільм « Ми всі друзі – ти і я!»,  та розфарбували малюнки « Своїми серцями творимо добро».

Лідери учнівського самоврядування  Дворська Марина ( 8-А клас ) і Дімітров Дмитро ( 8-А клас) провели акції «  Будьмо толерантними!»,

« Планета толерантності».

Толерантність людини  – найважливіша умова миру і злагоди у світі!