Толерантність очима дітей

Із нагоди Міжнародного Дня толерантності та із метою ознайомлення учнів із поняттям « толерантність», виховання почуття поваги один до одного у класному колективі 1-А класу ( класний керівник Зябкіна Людмила Олексіївна) відбувся  майстер – клас по виготовленню голубів « Голубко, неси Мир по всьому світу!». Першокласники виготовляли голубів, загадували бажання про Мир в Україні.

« Кожен із нас приходить у цей світ, щоб творити добро», – так вважають здобувачі освіти 5-В класу. Під час акції толерантності « На доброму серці тримається світ» ( вчитель фізичної культури Каретіна Ганна Олександрівна) п’ятикласники поділилися своїми думками про те, чому повинні робити одне одному добро, чому прояв доброти дуже важливий  у період війни, чому попри все треба залишатися добрими.

Колектив закладу приєднався до акції « Діти – дітям», у межах якої надали допомогу багатодітній родині переселенців , які проживають у

с. Кіблич.

Толерантність людини  – найважливіша умова миру і злагоди у світі!