Останній дзвоник продзвенів

11 червня у класних колективах 2-8 і10 класах відбулися святкування із нагоди завершення 2020-2021 навчального року та Свята останнього дзвінка.

Цей день був насичений гарними враженнями, приємними емоціями,щирим дитячим сміхом і веселощами.

Школярі отримали грамоти та дипломи за досягнення у навчанні та за активну участь у громадському життя школи, розважилися на піжамній вечірці, переглядали мультфільми у кінотеатрі, створювали колажі « Мрії на майбутнє», брали участь у різних рухових активностях, скуштували смаколики, фотографувались і просто чудово провели час у колі однокласників.

Класні керівники  організували і провели змістовні та цікаві заходи,  втілили креативні ідеї,  додали  безліч родзинок, які подарували своїм учням!

Гарних і безпечних канікул, мандрівок та позитиву!